خبر فوری:
1400/02/02
982
دوم اردیبهشت 58، یادآور تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) در تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ سپاهی از جنس مردم که ضرورت حضورش در همه عرصه‌ها همواره مورد تایید است.
2 اردیبهشت، سالروز تشکیل سپاه پاسداران
امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با توجه به توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان، در اقدامی دور اندیشانه در دوم اردیبهشت سال 1358 (آوریل 1979) طی فرمانی به شورای انقلاب رسماً تأسیس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

سپاه پاسداران در صیانت از اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی، توانسته‌ است ضمن خنثی‌سازی توطئه‌ها و نقشه‌های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم از جمله فتنه داعش و تروریسم تکفیری، تهدیدات و خطرات را از ایران اسلامی و منطقه دور سازد.

سپاه همچنین کارآمدی خود را درعرصه‌ پیشرفت‌های دفاعی به شایستگی نشان داده و همگام با سایر نیروهای مسلح، پایه‌های اقتدار ملت ایران را تقویت و در مسیر اعتلای نظام اسلامی گام برداشه است.

 اکنون نیز نقش آفرینی‌های تحسین‌برانگیز سپاه پاسداران در آزمون بزرگ خدمت‌رسانی در مبارزه با بیماری کرونا و کمک مومنانه به مردم و آسیب‌دیدگان از شرایط حاضر در کنار سایر نهادها، جلوه دیگری از مسوولیت پذیری در برهه‌های حساس را به نمایش گذاشته است.

بی شک، اتهام زدن‌ها و کینه‌‌ورزی و اقدامات تروریستی وتحریم‌های آمریکا برضد  این نهاد، ناشی از جایگاه و نقش حیاتی سپاه در اقتدار و حفظ امنیت ملت ایران در برابر نقشه‌های شوم و شیطانی نظام سلطه است و ملت ایران نیز همواره قدردان این تلاش‌ها بوده است.


ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal